Innhold fra Nettverkskonferanse 2021

Kontaktinformasjon til foreleserne på nettverkskonferansen:

Johan G Torgersen: Johan.Georg.Rostad.Torgersen@helsedir.no
Torben Wisborg: torben@wisborg.net
Benedicte Skjold-Ødegaard: benedicte.skjold-odegaard@helse-fonna.no.
Martin Kurz: friedrich.martin.wilhelm.kurz@sus.no
Hugrun Ösp Egilsdottir: osp.egilsdottir@usn.no
Kirsten Røland Byermoen: Kirsten.Roland.Byermoen@usn.no
Håvard Landsdalen: havard.erik.landsdalen@helse-bergen.no
Thor Egil Holtskog: UXTHLT@ous-hf.no
Torill Aarskog Skorpen: Torill.Aarskog.Skorpen@alesund.kommune.no
Ronald Båtnes: Ronald.Batnes@alesund.kommune.no
Rolf Arne Iversen: Rolf.Arne.Iversen@unn.no
Sigrun Anna Qvindesland: sigrun.anna.qvindesland@sus.no
Magnus Hjortdahl: magnushj@oslomet.no
Roar Espevik: roar.espevik@uib.no
Geir Jøran Sara: geir.joran.sara@gmail.com

Presentasjoner fra konferansen

InterRegSim (pdf) – Sigrun Qvindesland, leder RegSim Vest

Pasientsikkerhet og simulering i helsetjenesten (pdf) – Johan Torgersen, Helsedirektoratet

Vitenskap – Siste nytt om forskning (pdf) – Torben Wisborg, Finnmarkssykehuset

Tags: No tags

Comments are closed.